HELP IN SHIPPING & DELIVERY

Nakliye ve teslimat

Nakliye Ve Teslimat
  • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ofisimizin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
  • Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
  • Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
  • Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.
  • Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Teslimat
Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo, Mng Kargo, Ptt Kargo ve UPS Kargo ile taşınmakta olup; siparişlerinizin kargoya teslim ediyoruz.
Uzman Desteği
Her konuda geri bildirimleriniz, önerileriniz, yardım talepleriniz titizlikle, özenle incelenir ve memnuniyetinizin sağlanması için çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle yapıyoruz.
Eksik veya Hasarlı Kargo
Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo paketini mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol edin. Kargo paketinde bir hasar tespit ederseniz kargo görevlisine zabıt tuturabilirsiniz. Kargo görevlileri hasarlı kargo paketleri için zabıt tutmakla yükümlüdür.
Hediye Paketi
Siparişinizi verdiğinizde açıklama kısmına yazmanız yeterli.
Sipariş Onayı
Sipariş onayı aldıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünler kargoya teslim edilir.
Koşulsuz Müşteri Mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
SCROLL UP